Rozwód adwokat Lublin

Niewątpliwie podjęcie decyzji o złożeniu pozwu rozwodowego jest niezwykle trudne, ponieważ ma ona wpływ nie tylko na dalsze życie samych małżonków, ale także innych osób, w tym przede wszystkim małoletnich dzieci. Poza tym należy spełnić szereg prawnych formalności dla orzeczenia rozwodu.

Prawdą jest, że sprawy o rozwód są sprawami skomplikowanymi i nieraz długotrwałymi. W tego typu sprawach ciężko zachować spokój i dystans niezbędny do prawidłowej oceny sytuacji. Dlatego, aby pomóc i odciążyć moich Klientów, w trakcie całego postępowania rozwodowego pozostaje do ich dyspozycji. Rozwód nie należy do przyjemnych doświadczeń, jednakże dzięki odpowiedniej pomocy adwokata można przejść przez ten proces bezstresowo i w poczuciu pełnego komfortu.

Właściwe podejście adwokata jest siłą w walce o swoje prawa oraz prawa małoletnich dzieci.

Moja Kancelaria daje gwarancje prowadzenia sprawy w sposób rzetelny i profesjonalny z uwzględnieniem jak najlepszych korzyści dla strony, którą reprezentuje. Moim celem jest wynegocjowanie satysfakcjonującego dla Państwa wyroku rozwodowego.

Jako doświadczony prawnik zajmę się kompleksowo przygotowaniem całej sprawy, w tym m.in. dokumentów rozwodowych, wyjaśnieniem wszelkich kwestii związanych z procesem, a także reprezentowaniem Państwa przed sądem niezależnie od tego czy są Państwo stroną powodową w sprawie czy pozwaną. Zapewnię Państwu pełną dyskrecję związaną z prowadzoną sprawą, która jest niezwykle istotna w sprawach rodzinnymi.

Doradzę w sprawie ustalenia winy małżonka jak i pomogę w ustaleniu kontaktów z dziećmi, ograniczeniem władzy rodzicielskiej oraz przyznaniem alimentów w sposób jak najbardziej dla Państwa korzystny, a także wesprę przy podziale majątku.

Szukasz sprawdzonego adwokata w Lublinie, który zajmuje się rozwodem? Jesteś w doskonałym miejscu! Jestem adwokatem z szerokim doświadczeniem zdobytym w lubelskich kancelariach adwokackich. Współpracuję z doświadczonymi adwokatami, notariuszami, lekarzami, tłumaczami przysięgłymi oraz ze specjalistami z różnych branż. Robię wszystko, co w mojej mocy, by doprowadzić do korzystnego zakończenia sprawy. Pomoc adwokata może korzystnie wpłynąć wynik sprawy. Reprezentuje klienta przed sądem i walczę do końca o jego prawa. Zapraszam do kontaktu z moją Kancelarią!

adw. Piotr Szpot

Comments are closed.